Oddělení

Oddělení jsou samosprávnými a finančně nezávislými institucemi, které se vztahují k centrálnímu oddělení IEI. Různé role oddělení, zastupitelstev a externích lektoru se postupně vyvíjely.

 

Bulgaria: Bulgaria@ie-institute.info
Brazil: Brazil@ie-institute.info
Germany: Germany@ie-institute.info​
Greece
Ireland: Ireland@ie-institute.info
Italy: Italy@ie-institute.info
Portugal: Portugal@ie-institute.info
Romania: Romania@ie-institute.info
Russia
Spain: Spain@ie-institute.info
United Kingdom: UK@ie-institute.info
United States of America: USA@ie-institute.info

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*