Nestřílej, tancuj

Taneční online maraton.

Vše, co lidé chtějí, je být šťastní. Je to jednoduché.
VŠICHNI CHTĚJÍ BÝT ŠŤASTNÍ.

Ale proč politici znovu zhoršují situaci ve světě? Proč jsou velké státy připraveny rozpoutat světovou válku? Proč se regionální války staly běžným jevem? Politici samozřejmě vždy najdou důvody k ospravedlnění masakrů.

Ale politici nemačkají spoušť nebo tlačítko pro nastartování rakety. Nejsou to politici, kdo v okamžiku výstřelu berou život? To dělají otroci – vojáci.

Vojáci, veškerá zodpovědnost za vaše činy je na vás, nikoliv na velitelech. Pokud zabijete, jste vrahové. Je to jednoduché. Vzpomeňte si na  „Nezabiješ“ a nedělejte krátký jednoduchý pohyb prstem – střelu.


Vážení přátelé,
Pokud souhlasíte s výše uvedeným
Pokud nepřejete někomu smrt
Pokud se vám nelíbí, že každý den na Zemi zabíjí děti i dospělé
Chcete-li tuto situaci na planetě změnit

zúčastněte se našeho tanečního online maratónu „Nestřílej, tancuj“

Začátek maratonu 31.3. v 8:00 hodin ráno (GMT).Připojit se můžete kdykoliv po začátku. Online maraton končí po odpojení posledního účastníka.

Co potřebujete k účasti?
kliknout na odkaz,
zadat svoje krátké jméno + název země
zapnout webovou kameru
zapnout si hudbu
tančit

Až budete unaveni, podívejte se do chatu. Informace o tanečním maratonu byla přeložena do různých světových jazyků. A tak si v chatu můžete najít krajany.

Budete moct udělat záznam této akce. Můžete umístit firemní logo a symboly státu tak, aby byly viditelné všem účastníkům.

Budeme vděční za šíření informací o našem tanečním maratonu. Jeho hlavním cílem je pochopení, že již teď můžeme spolupracovat navzájem a předcházet válkám.

Nestřílej, tancuj.